Mintak Brokeris

Apskaitos Sistema „Mintak Brokeris”

mintakbroker

„Mintak Brokeris” – apskaita draudimo brokerių bendrovėms ir priklausomiems draudimo tarpininkams. Tai populiariausia Lietuvoje apskaitos sistema, skirta draudimo brokerių ir draudikų priklausomų tarpininkų darbo automatizavimui. Į bendrą programos versiją yra įdiegtos ir papildomos posistemės – žalos, jų reguliavimo sekimas, kontaktų (darbų) su būsimais (esamais) draudėjais registravimas, susirašinėjimo – priminimų posistemė, informacinio aprūpinimo sistema, draudimo įmokų tarifų skaičiuoklė ir kita. Visos posistemės yra glaudžiai susijusios ir integruotos, todėl atskirai nėra platinamos.

DIDŽIAUSIAS PRIVALUMAS – PROGRAMA BUVO SUKURTA IR VIS DAR TEBĖRA KURIAMA PAGAL REALIUS KLIENTŲ POREIKIUS, O NE PAGAL VADOVĖLINES TIESAS. JI KASMET TAMPA VIS GERESNE IR PATOGESNE VARTOTOJUI!

Programa parašyta naudojant legalią programinę įrangą – Borland Dephi Studio 7.0 paketą, veikia visų Windows operacinių sistemų aplinkose ir naudoja  Microsoft SQL Server express versiją. Programos duomenų bazė gali būti patalpinta tame kompiuteryje, kur vykdomas polisų įvedimas arba atskirame serveryje (rekomenduojama) ar „debesyje”. Taip pat galimas darbas per internetą – serveris (ar debesų sprendimo atveju) gali būti fiziškai visiškai kitoje vietoje nei darbo vieta – tarkim, serveris yra Vilniuje, o darbo vieta bet kuriame kitame mieste. Pagrindinis reikalavimas tokiam ryšiui – interneto prieiga tiek serveriui (reikalingas statinis IP adresas), tiek darbo vietai.