Tarifų skaičiuoklė, 2014.06.05

Atlikti šie esminiai skaičiuoklės vystymo darbai:

  • Optimizavome bei paspartinome tarifų skaičiuoklės darbą – buvo perprogramuotas TPVCA tarifų skaičiuoklės variklis. Nuo šiol visos užklausos draudikams yra pateikiamos realiai vienu metu, todėl tarifus gausite iki 30-50% greičiau nei iki šiol – realiai sparta priklausys nuo lėčiausio draudiko apsisukimų.
  • AB "Lietuvos draudimas". Siekiant supaprastint polisų spausdinimo procesą, LD polisų spausdinimas buvo perkeltas į skaičiuoklę, kaip ir kitų draudikų atvejais. Tai reiškia, kad norėdami atspausdinti AB "Lietuvos draudimas" TPVCA polisą, jums nebereikės persijunginėti tarp skaičiuoklės ir "Mintak brokeris" sistemų. Atspausdintą polisą pakartotinai galėsite pamatyti, atspausdinti ir importuoti į sistemą per pagrindinę programą "Mintak Brokeris:, "Online" -> "Lietuvos draudimas" – įprastu būdu. Iš skaičiuoklės galėsite atsispausdinti ir LD žalią kortą.
  • Skaičiuoklėje, suskaičiavus tarifus, paskutiniame stulpelyje galėsite matyti kiek laiko sekundėmis užtruko kiekvieno draudiko atsakymas.
  • Pasiūlymų rengimas. Pridėti du papildomi raktažodžiai – <telefonas> ir <email>, kuriuos dabar galima naudoti pasiūlymo šablone.  Pasiūlymo šabloną papildžius šiais raktažodžiais, į pasiūlymą bus įtraukti ir kliento telefonas bei e-pašto adresas  – iš skaičiuoklės puslapio  "Kliento info".
  • Pasiūlymuose pradedama rodyti draudimo kaina eurais.