Skaičiuoklės pakeitimai

Atnaujinta skaičiuoklė – patobulintas draudimo kompanijos Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas polisų spausdinimo mechanizmas. Pasitaiko atvejų, kai pakraunami netikslūs transporto priemonės duomenys, todėl nepavyksta gauti transporto priemonių modifikacijų sąrašo, o tai tiesiogiai įtakoja minėtos draudimo kompanijos gaunamų tarifų tikslumą. Dabar, pakoregavus transporto priemonės markę ar modelį, automatiškai bus bandoma iš naujo gauti transporto priemonių modifikacijų sąrašą (tuo atveju, jei prieš tai nebuvo gauta nei vienos modifikacijos) – jums liks pasirinkti tinkamą, jei pati skaičiuoklė nesugebės nustatyti iš pateiktų. Jei vis dėl to sąrašo nebus, polisą spausdinkite savo rizika – didelė tikimybė, kad bus neteisinga kaina.

Primename, kad jei neskaičiuoja kurios tai kompanijos kainų, skaičiuoklės nustatymų puslapyje patikrinkite suvestus prisijungimo vardus ir slaptažodžius prie draudikų sistemų (IF, Seesam ir BTA – šių kompanijų yra specialūs vardai ir slaptažodžiai, jie vienodi visiems įmonės darbuotojams). Tai pat prašome perskaityti trumpą skaičiuoklės aprašymą (jis bus atvertas, jei tiesiog skaičiuoklėje paspausite mygtuką su raide "i"), kurio pabaigoje pateikiami dažniausiai pasitaikančių problemų sprendimo būdai – pasinaudodami vadovu patys greitai pašalinsite problemas ir galėsite pilnavertiškai dirbti. Jei problemos liktų, prašome kreiptis pagalbos į mus.

Dėl netikslių duomenų, esančių motoriniame biure, kartais nepavyksta atspausdinti poliso per skaičiuoklę – ne tik DK Compensa, bet ir kitų – deja, nuo šito nesame apsaugoti, nes skaičiuoklė naudoja draudikų pateiktus web servisus, kurie nėra numatyti suveikti 100% – atsiradus nenumatytiems atvejams, polisą reikia spausdinti įprastu būdu.