Importas iš „PZU Lietuva”

Norime Jums pranešti, kad „PZU Lietuva“, tobulindama veiklos procesus ir siekdama su „Mintak Brokeris“ sistema dirbantiems brokeriams sukurti kuo geresnes ir patogesnes sąlygas, praplėtė  teikiamų paslaugų funkcionalumą.
 
Įdiegtos draudimo liudijimų duomenų apsikeitimo galimybės tarp „PZU Lietuva“ ir „Mintak“ sistemos palengvins Jūsų kasdieninį darbą. Norime pabrėžti, kad sukurtas funkcionalumas leidžia gauti išsamius duomenis iš „PZU Lietuva“ informacinės sistemos.

Atsisiųsdami duomenis iš „PZU Lietuva“ sistemos, Jūs gausite išsamią informaciją:

  •  apie draudžiamą automobilį – markė, modelis, kėbulo numeris, galingumas, pagaminimo metai;
  • apie draudimo sąlygas:  franšižė, galiojimo teritorija, vairuotojų amžiaus grupė, stažas, apdraustos rizikos ir kas papildomai apdrausta;
  • automatiškai bus pažymėtos visos draudimo grupės, numatytos atsiunčiamame draudimo liudijime (pagalba kelyje, pan.), apdraustų asmenų kiekis;
  • gausite polisų informaciją pagal visas „PZU Lietuva“ draudimo rūšis.

Informacija importuojama „Mintak Brokeris“ sistemoje, nereikia papildomai naudotis „PZU Lietuva“ sistema, ieškoti dokumentų, daryti kopijų. Numatyta galimybė iš „PZU Lietuva“ gauti visų draudimo liudijimų, sudarytų tam tikru laikotarpiu, sąrašą. Sąrašą galima atsisiųsti vienu metu ar kiekvieną draudimo liudijimą atskirai.

Džiaugiamės, galėdami Jums, savo partneriams, padėti dirbti efektyviau ir patogiau.