Microsoft antivirusinės programos ir Mintak programa

Pastaruoju metu Mintak programos yra užsitraukusios Microsoft nemokamų standartinių antivirusinių programų „nemalonę” – jos nepagrįstai laikomos užkrėstomis įvairiausiais virusais – vieną kartą vienu, kitą kartą – jau kitu. Matyt, jas neramina programose įdiegta daug sąsajų su draudimo įmonėmis, automatiniai atsinaujinimai ar kita. Tuo tarpu nei viena komercinė (mokama) antivirusinė programa jokių grėsmių nemato. Kadangi Windows defender (Windows 10) ar Microsoft Security Essential (senesnėse Windows versijose) be gailesčio trina skaičiuoklę bei programą praktiškai kiekvieno mėnesio antrą antradienį, 2017.11.19 dienos programų pakeitimais bus bandoma šito išvengti.

Jei visgi praradote programas, bandykite atsisiųsti iš mūsų svetainės, puslapio „Atsisiųsti”, tačiau prieš tai vis tiek reikės išjungti dar vieną apsaugą – „Smartscreen Filter”. Tiek senesniame Internet Exploreryje, tiek naujame Edge Tools meniu galima rasti punktą apie Smartscreen filter ir jį išjungti.

Jeigu jūs naudojate bet kurią kitą antivirusinę programą, to praktiškai ir užteks, tačiau jei visą savo apsaugą esate patikėję Windows defender programai, reikės pakoreguoti jos parametrus įtraukiant į išimtis exe bylų skenavimą. Žinoma, galite bandyti apsiriboti tik Mintak katalogo įtraukimu į išimtis, tačiau to gali ir neužtekti. Tikiuosi, kad po kažkurio laiko šios Microsoft gamybos antivirusinės aprims ir nebepridarys mums rūpesčių.