ERGO pranešimas draudimo brokeriams

ERGO_jpg_formatas

Gerbiami partneriai,

informuojame, kad nuo 2015 m. balandžio 1 d. draudimo brokerių įmonės, naudojančios programą Mintak Brokeris, galės informaciją apie iš klientų surinktas draudimo įmokas tiesiogiai pateikti iš programos Mintak Brokeris į ERGO Insurance SE Lietuvos filialo (toliau – ERGO) sistemas. Šis funkcionalumas leis efektyviau administruoti draudimo įmokų procesą, suteiks galimybę operatyviau sudengti draudimo įmokas ir užtikrinti kokybiškas paslaugas klientams.

Žemiau pateikiami esminiai draudimo įmokų eksportavimo iš programos Mintak Brokeris principai:

1. ĮMOKOS. Draudimo brokerių iš klientų surinktos draudimo įmokos turi būti eksportuojamos į ERGO sistemas nepriklausomai nuo to, kokiu būdu jos buvo surinktos iš klientų (t.y. turi būti eksportuojamos tiek grynaisiais, tiek pavedimu, tiek mokėjimo kortelėmis surinktos draudimo įmokos).

2. DAŽNUMAS. Iš klientų surinktos draudimo įmokos turi būti eksportuojamos ne rečiau nei numatyta pavedimo sutartyje tarp ERGO bei draudimo brokerių įmonės. Rekomenduojame draudimo įmokas eksportuoti ne rečiau nei kartą per savaitę.

3. EKSPORTAVIMO GALIMYBĖS. Eksportuoti iš klientų surinktas draudimo įmokas galima kiekvieną dieną. Be to, eksportuoti surinktas draudimo įmokas galima net kelis kartus per vieną dieną.

4. ĮMOKŲ DENGIMAS. Įmokos ERGO apskaitos sistemoje bei DISSALES bus sudengiamos kitą darbo dieną po importavimo momento. ERGO sistemose mokėjimo data bus nurodoma tokia, kada buvo atliktas eksportavimo veiksmas.

5. ATASKAITOS. Eksportavus draudimo įmokas į ERGO apskaitos sistemas reikalinga, kaip ir anksčiau, formuoti surinktų draudimo įmokų ataskaitas ir jas pateikti el. paštu partneriai@ergo.lt.

6. KLAIDOS ir RANKINIS DENGIMAS. Pasitaikius klaidų, kai nėra galimybės eksportuoti surinktų draudimo įmokų, įmokas pagal pateikiamas ataskaitas sudengs ERGO darbuotojai rankiniu būdu ir informuos apie tai draudimo brokerio darbuotojus.

7. IDENTIFIKAVIMAS. Prieš eksportuojant iš klientų surinktas draudimo įmokas (pirmą kartą) į Mintak Brokeris programą reikalinga įvesti draudimo brokerių įmonės darbuotojo prisijungimo duomenis (kurie bus išsaugoti) ir tik tuomet sistema leis atlikti reikiamus veiksmus. Darbuotojo prisijungimo duomenys reikalingi tam, kad būtų galimybė identifikuoti, koks asmuo atliko draudimo įmokų eksportą į ERGO sistemas.

Detali instrukcija, kaip turi būti eksportuojamos draudimo įmokos iš Mintak Brokeris sistemos pateikiama čia.

Atkreipiame dėmesį, kad per kovo mėnesį iš klientų surinktos draudimo įmokos turi būti administruojamos įprasta tvarka, t.y. siunčiamos ataskaitos ERGO Apskaitos departamento darbuotojams. Naujas informacijos apie draudimo įmokas eksportavimo procesas bus taikomas tik nuo balandžio 1 d. iš klientų surinktoms draudimo įmokoms (jei pasitaikytų atvejų, kai pavienės kovo mėnesį surinktos draudimo įmokos nebuvo pateiktos laiku, tokios draudimo įmokos taip pat galės būti eksportuojamos pagal naująją sistemą).

Iš klientų surinktų draudimo įmokų pervedimo į ERGO sąskaitą procesas nesikeičia.

Kilus klausimų, galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

  • dėl įmokų eksportavimo proceso, kreipkitės į Pardavimų palaikymo ir plėtros grupės darbuotoją Mindaugą Norvilą tel.: 8 5 268 3191, el. paštas mindaugas.norvilas@ergo.lt;
  • dėl Mintak sistemos veikimo (jei nepavyksta atlikti įmokų eksporto) į Mintak sistemos administratorius tel. 8 5 273 6171, el. paštu info@mintak.lt.;
  • dėl konkrečių mokėjimo operacijų galite kreiptis į ERGO Apskaitos departamento darbuotojus  tel. 8 5 2683 253, 8 5 2683 017, el. paštu partneriai@ergo.lt.