„Mintak Brokeris”: Komiso derinimo/gretinimo funkcionalumas

Pristatome programos papildymus, apie kuriuos buvo ilgai kalbama, tačiau vis nepavykdavo realizuoti. Tačiau dabar, bendradarbiaujant su visomis Lietuvoje dirbančiomis draudimo kompanijomis, situacija pasikeitė – realizuotas komiso suderinimo/sugretinimo funkcionalumas! Optimistiniu vertinimu,  iš pradžių automatas turėtų apdoroti  ne mažiau kaip 75% ataskaitos duomenų, palikdamas jums sudėtingesnius atvejus, kai neatitinka įmokų grafikas su draudiko (kasko parkai, CMR, priedai ar kiti sudėtingesni draudimai) duomenimis ir nutraukimus, nes čia visada rizikinga, kad nutraukus automatiškai, be brokerio žinios, klientas gali likti be draudimo. Privaloma minėto funkcionalumo naudojimo sąlyga – apskaitoje naudojamos komiso gavimo datos. Jei dabar nenaudojate, procedūros metu šios datos naujai jau bus rašomos automatiškai, tik dėl to gali nukentėti darbo kokybė – išlieka rizika, kad automatas netinkamai pasirinks apdorojamą įmokų grafiko eilutę ir nepavyks automatiškai atlikti veiksmų.

Komiso derinimo/gretinimo procedūra labai nauja, nežiūrint ilgų testavimo valandų, gali pasireikšti keistas elgesys, todėl prašau atsiųsti raštu savo detalias pastabas, ką pastebėjote vykstant neįprastai ar su pasiūlymais ką būtų galima padaryti geriau. Pridėkite ekrano nuotraukas, kad nekiltų papildomų klausimų – nebūtų gaištamas jūsų ir mano laikas.

Darbo procedūros aprašymą galite parsisiųsti paspaudę čia.

Taip pat papildyta žalų administravimo dalis, pridedant keletą papildomų išrenkamų laukų, siekiant palengvinti tvarkomų žalų analizę: žalos aplinkybės, valstybė, statusas ir rezultatas.